top of page
20220422_221958_0000.png

1.

Usługi online

Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług online, możesz być na drugim końcu Świata abym mogła Ci pomóc. Każda z moich usług face to face, jest precyzyjnie opracowana również w wersji online. Kliknij ''więcej'', a dowiesz się z jakich usług możesz skorzystać nie wychodząc z domu. 

2.

Trening Psychologiczny

Powiem Ci,  jak pokonywać trudności związane z wdrożeniem aktywności w życie oraz razem ustalimy plan działania, dzięki któremu osiągniesz zamierzony cel.    Będę towarzyszyć przy pokonywaniu trudności i pokażę Ci, jak sobie z nimi świetnie

radzić.

3.

Trening 
indywidualny

Aktywność to jeden z filarów mojego autorskiego programu 3 Obszary, o którym przeczytasz w zakładce '3 Obszary'. 

Dzięki poszerzeniu mojej oferty, możemy trenować razem z każdego zakątka na świecie. 

Wymówek jest coraz mniej. Kliknij 'więcej'' aby dowiedzieć się, jakie treningi mogę dla Ciebie poprowadzić. 

4.

Dieta

Żywienie to 70% sukcesu. Moje plany żywieniowe nie są restrykcyjną dietą '700 kcal'. Moi specjaliści ułożą Ci indywidualny plan żywieniowy, szyty na miarę.

Kliknij ''więcej'' aby dowiedzieć się, dla kogo dedykowane są moje plany żywieniowe. 

Therapy Sessions
Autorski program 3 Obszary

Stworzyłam go aby pomóc Ci sprawniej osiągnąć cel oraz abyście zrozumieli potrzeby swojego organizmu. Poniżej znajduje się opis trzech obszarów. Zastanów się czy spełniasz wszystkie. Jeśli tak, to świetnie. A może jest taki, nad którym chcesz jeszcze popracować?

Z kilkuletniego doświadczenia oraz obserwacji wynika, że zaburzenie, któregoś z obszarów, powoduje narastanie i nawarstwianie się problemów życiowych. 

Popracujmy razem, aby ulepszyć jakość Twojego życia.

Kliknij ''więcej'' aby dokładnie zapoznać się z moim programem.

O mnie

Jestem certyfikowaną trenerką personalną oraz magistrem coachingu z zakresu edukacji i rozwoju, a także instruktorką jazdy konnej. Poprzez moje działania oraz autorski program pomagam Wam wzmocnić pewność siebie oraz towarzyszę w pokonywaniu trudności, które pojawiają się na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Od czego zaczniemy?

Droga do osiągnięcia celu składa się z kilku znaczących kroków. Poczynając od Twoich chęci do zmiany poprzez perfekcyjnie dopasowany plan treningowy i żywieniowy oraz utrwalenie końcowych efektów, w taki sposób by towarzyszyły Ci na zawsze. Kładę ogromny nacisk aby zmiany, których dokonasz w swoim życiu były trwałe oraz zgodne z etyką mojej pracy.  

1.
Kontakt
i konsultacja.
2.

Programowanie treningowe i/lub żywieniowe.

3.
4.
5.

Treningi indywidualne i/lub psychologiczne.

Towarzyszenie

w procesie

treningowym.

Utrzymanie efektów i/lub określanie nowych celów.

Wspaniała trenerka, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale również charyzmatyczną osobowością, niezwykle motywująca do działania, wspierając na każdym kroku treningu. Z humorem i energią jaką epatuje, nawet najbardziej wymagające ćwiczenia stają się możliwe. Polecam z czystym sumieniem !

Klaudia C. 

contact
bottom of page